سبد خرید

جشنواره معلمان مولف 1400

جشنواره معلمان مولف 1400

علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از برگزاری نخستین جشنواره معلمان مولف در وزارت آموزش و پرورش در بهار و تابستان ۱۴۰۰ برگزار می شود.

کاظمی گفت: این جشنواره از سوی اداره کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی معاونت پرورشی و فرهنگی به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان تهران برگزار می‌شود.

وی افزود: تمامی همکاران شاغل در مدارس و مراکز پرورشی و ادارات داخل و خارج از کشور و کارکنان اداری و کارشناسان مدیران مربیان مشاوران تربیتی استادان و کارکنان دانشگاه فرهنگیان می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

آثار ارسالی بایستی از سال ۱۳۹۶ تاکنون منتشر شده باشند،کتاب ها کمک درسی و عکس برداری شده نباشند و همچنین کتاب باید دارای برگه ی اعلام وصول باشد. موضوعات کتب می تواند در زمینه علوم کامپیوتر، اطلاع رسانی و کلیات، فلسفه و روان شناسی، دین، علوم اجتماعی، زبان، علم، تکنولوژی، هنر و سرگرمی، ادبیات و تاریخ؛ جغرافیا و علوم وابسته موضوعات این جشنواره می باشند.

مولفین معلم انتشارات ضریح آفتاب جهت ارسال آثار و هماهنگی های لازم به موسسه فرهنگی، هنری و انتشاراتی ضریح آفتاب مراجعه نمایند.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه کشوری سی ام اردیبهشت ماه و زمان اعلام نتایج 14 تیرماه 1400 همزمان با روز قلم خواهد بود.

بایستی دو نسخه از اثر به آدرس پستی تهران، شهر ری، خیابان فدائیان اسلام، چهار راه دیلمان،کانون فرهنگی تربیتی سمیه،کد پستی 1861813111 دبیرخانه دریافت آثار اولین جشنواره معلمان مولف ارسال شود.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به شبکه دانش‌آموزی شاد، کانال معلمان مولف به آدرس: https://shad.ir/Authorteachers مراجعه نموده و یا با شماره تلفن‌های ۰۲۱۵۵۰۶۶۳۹۷ و ۰۲۱۳۶۸۰۲۰۳۶ تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...