سبد خرید

کارکنان موسسه ضریح آفتاب

تاریخچه و سوابق

موسسه فرهنگی، هنری و انتشاراتی ضریح آفتاب وابسته به اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی از سال 1372 تاسیس گردید. این موسسه در حوزه های زیر فعالیت دارد:

 • تهیه و چاپ محتوی آموزشی و کتب در زمینه های مختلف
 • توزیع و فروش کتب و لوازم التحریر
 • برگزاری کلاس های آموزشی
 • برگزاری همایش های فرهنگی و هنری مانند همایش مجلات رشد، معلمین مولف و …
 • برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری مانند جشنواره نویسندگان فردا و …
 • برگزاری نمایشگاه کتاب در مدارس بصورت استانی و کشوری
 • توزیع مجلات رشد در استان
محمد علایی – مدیرعامل موسسه

تاریخچه و سوابق موسسه ضریح آفتاب

موسسه فرهنگی، هنری و انتشاراتی ضریح آفتاب وابسته به اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در سال 1372 توسط آقایان : علیرضا عزیز معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش – علی اصغر جعفری کارشناس مسئول امور فرهنگی و هنری – علی رضایی کمال کارشناس قرآن و معارف اسلامی – حسین زاده حسین کارشناس هنری – محمد رضا بهروش کارشناس کتاب و فعالیتهای ادبی  با شماره ثبت 376 تاسیس گردید. ابتدا جهت خدمت رسانی به همشهریان به صورت فروشگاه کتاب، لوازم التحریر و محصولات فرهنگی و هنری فعالیت داشته است. سپس در اجرای ماده سیزده اساسنامه در سال 1376 با حمایت اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی پروانه نشر کتاب را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت نمود و وارد حوزه تهیه، طراحی و تولید محتوای آموزشی و پرورشی و چاپ کتاب گردید.

هم اکنون با 11 شعبه فعال در استان خراسان رضوی و ۱۸ نمایندگی در سطح کشور به هموطنان عزیز خدمت رسانی می نماید.

آقای محمد علایی

مدیرعامل

تلفن مستقیم: ۳۲۲۸۰۱۶۶–۰۵۱


آقای سعید اکبری قزوینی 

معاون

تلفن مستقیم: 32225441–۰۵۱


آقای علی مهدوی

مسئول روابط عمومی

تلفن مستقیم: ۳۲۲۳۲۶۷۵–۰۵۱


آقای محمدباقر راحت حق 

مدیر چاپ و نشر 

تلفن مستقیم: ۳۲۲۸۰۱۶۷–۰۵۱


خانم آتنا نصیری

مدیر امور اداری و مالی

تلفن مستقیم: ۳۲۲۳۱۳۵۰–۰۵۱


آقای محمدرضا قربانی 

معاون بازرگانی و نشر

تلفن مستقیم: ۳۲۲۸۱۴۱۰–۰۵۱


آقای مجید رحیم زاده 

مدیر بازرگانی

تلفن مستقیم: ۳۲۲۸۳۴۲۲–۰۵۱

انتخاب با شماست

24
نماینده فعال در سراسر کشور
1M+
تیراژ کتب در هر سال
300+
چاپ عنوان کتاب در هر سال
100+
دوره آموزشی قرآن و چرتکه

اهداف موسسه

لوگو ضریح آفتاب
 • هدف از تاسیس موسسه گام برداشتن در راستای توسعه فرهنگ عمومی، ترویج و تعمیق فرهنگ اسلامی و نشرو گسترش معارف قرآنی است.
 • ایجاد زمینه رشد و تعالی نسل آینده ساز میهن اسلامیمان در ابعاد فرهنگی، هنری تربیتی، ادبی و طرحها وبرنامه های فرهنگی، هنری.
 • ایجاد مطالعات و تحقیقات در موضوعات مناسب یا اهداف موسسه و گسترش روحیه تتبع و شکوفائی استعدادها در سطح جامعه برای نیل به خودکفائی.
 • ایجاد تشکیلات مناسب به منظور تالیف، ترجمه و انتشار کتب نشریات و نتایج تحقیقات و مقالات علمی، فرهنگی، تربیتی و تولید مواد کمک آموزشی.
 • انجام مشاورت و حمایت تشویق معلمان و مربیان و پژوهشگران جوان و مستعد و برنامه ریزی و ایجاد امکانات لازم به منظور فراهم آوردن زمینه فعالیت های علمی، فرهنگی، آموزشی، هنری و پژوهشی برمبنای شناخت مشکلات واقعی و نیاز تخصصی جامعه.
 • تهیه و توزیع وسائل کمک آموزشی و پرورشی و عرضه محصولات فرهنگی و هنری مورد نیاز مدارس و دانش آموزان و دیگر مراکز علمی و فرهنگی.
 • تهیه و چاپ، تکثیر و توزیع دفاتر ستادی سازمان آموزش و پرورش و سایر ادارات تابعه، جزوات و وسایل تبلیغاتی مورد نیاز مدارس.
 • ایجاد بستر مناسب به منظور تحقق ماموریت های حوزه پرورشی سازمان آموزش و پرورش خراسان در جهت اعتلای تعلیم و تربیت اسلامی در جامعه و مدارس.

سئوالات متداول

هزینه پست براساس وزن بسته و شهر مقصد بصورت خودکار در سامانه فروشگاهی محاسبه می گردد و پس از خرید مرسوله با نوع پست انتخابی شما ارسال میگردد.

شما میتوانید علاوه بر خرید اینترنتی که با توجه به مناسبتها مشمول تخفیفات نیز میگردد؛ با شماره سفارشات 051-32283422 نیز تماس گرفته و خریدهای بیش از 10 مورد خود را درخواست نمایید.

شما میتوانید با مراجعه به بخش نمایندگان یا شعب ضریح آفتاب از شهرستانهای دارای شعبه یا نمایندگی موسسه ضریح آفتاب اطلاع کسب نمایید. خریداری محصولات از شعب و نمایندگی ها نیز به صورت حضوری یا تلفنی و ارسال با پیک ممکن می باشد.

شما میتوانید از بخش پیگیری سفارشات از مرسوله خود مطلع گردید. البته پشتیبان سایت از طریق تلگرام نیز شما را از مراحل خرید و ارسال پستی آگاه می نماید.

سؤالی دیگر دارید؟ لطفا دریغ نکنید از ما بپرسید

چارت سازمانی

در حال بارگذاری ...